Centara Grand at Central Plaza Ladprao Bangkok

1695 Phaholyothin Road, Chatuchak, 10900 Bangkok, Tajlandia

  • Do 4 osób
  • Do 90 m²
  • Basen
  • Spa lub wellness

Goście obiektu Centara Grand at Central Plaza Ladprao Bangkok w miejscowości Bangkok mają do dyspozycji parking, centrum fitness oraz bezpłatne Wi-Fi. พิพิธภัณฑ์เด็กกรุงเทพมหานคร leży 1,9 km od hotelu. Odległość do สวนวชิรเบญจทัศ wynosi 840 m.

Wśród dostępnych pokoi największy z nich ma 90 m², mieści maksymalnie cztery osoby i ma jedną sypialnię. Pokoje mają klimatyzację i lodówkę. Na miejscu można korzystać z basenu, centrum spa i sauny.

Odległości do wybranych miejsc

พิพิธภัณฑ์ศิลปะไทยร่วมสมัย3,8 km
สวนจตุจักร1,2 km
พระราชวังพญาไท6,2 km
สวนสมเด็จพระนางเจ้าสิริกิติ์ฯ1,6 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~317 zł

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie Centara Grand at Central Plaza Ladprao Bangkok?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

Wybór pokoi

Pokój typu Deluxe z łóżkiem typu king-size

  • klimatyzacja
  • zestaw do kawy i herbaty
  • lodówka

3 osoby35 m²klimatyzacja

Centara Grand at Central Plaza Ladprao Bangkok - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • bezpłatny parking
  • klimatyzacja
  • basen
  • pokoje rodzinne
  • pokoje dla niepalących
  • restauracja
  • bar

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 0–1 lat · bezpłatnie

Dostawka - dla dzieci w wieku 2–11 lat

Dostawka - dla dzieci od 12 lat

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Przy zameldowaniu trzeba okazać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem i kartę kredytową.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Przed przyjazdem trzeba zapłacić wymaganą przedpłatę przelewem.

Po rezerwacji personel obiektu przekaże gościom szczegółowe informacje.

Języki
  • angielski
  • TH
  • chiński
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • 160/2564

Centara Grand at Central Plaza Ladprao Bangkok na mapie: Bangkok

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Centara Grand at Central Plaza Ladprao Bangkok”?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: do 12:00.

Czy Centara Grand at Central Plaza Ladprao Bangkok oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Centara Grand at Central Plaza Ladprao Bangkok” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Czy Centara Grand at Central Plaza Ladprao Bangkok ma basen?

Goście mają dostęp do basenu.

Czy Centara Grand at Central Plaza Ladprao Bangkok oferuje spa lub centrum wellness?

Na miejscu dostępne są udogodnienia spa lub wellness.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Centara Grand at Central Plaza Ladprao Bangkok”?

Maksymalnie mogą tu nocować 4 osoby.

Jak daleko od obiektu „Centara Grand at Central Plaza Ladprao Bangkok” znajduje się พหลโยธิน?

พหลโยธิน znajduje się 640 m od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Centara Grand at Central Plaza Ladprao Bangkok” znajduje się najbliższe lotnisko?

ท่าอากาศยานดอนเมือง znajduje się 11,6 km od obiektu.

Opinie o Centara Grand at Central Plaza Ladprao Bangkok

Średnia ocena z 2 348 opinii na Booking.com to 8,9/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Centara Grand at Central Plaza Ladprao Bangkok. Dodaj swoją na sleephotelsbangkok.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10