Centara Grand at Central Plaza Ladprao Bangkok

1695 Phaholyothin Road, Chatuchak, 10900 Bangkok, Thajsko

  • Až pro 4 hosty
  • Až 90 m²
  • Bazén
  • Wellness nebo spa

Centara Grand at Central Plaza Ladprao Bangkok ve městě Bangkok nabízí parkování, fitness centrum a bezplatné Wi-Fi. พิพิธภัณฑ์เด็กกรุงเทพมหานคร leží 1,9 km od ubytování. Ubytování a místo „สวนวชิรเบญจทัศ“ dělí 840 m.

Ve všech pokojích jsou součástí vybavení klimatizace a lednice. K dostupnému zázemí patří bazén, wellness centrum a sauna. Nabízené pokoje mohou mít až 90 m². Některé pokoje zahrnují jednu ložnici. Ubytovat se zde mohou nejvýše čtyři osoby.

Vzdálenosti k vybraným místům

พิพิธภัณฑ์ศิลปะไทยร่วมสมัย3,8 km
สวนจตุจักร1,2 km
พระราชวังพญาไท6,2 km
สวนสมเด็จพระนางเจ้าสิริกิติ์ฯ1,6 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~1 768 Kč

Jak zjistit dostupnost ubytování Centara Grand at Central Plaza Ladprao Bangkok?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

Nabídka pokojů

Pokoj Deluxe s manželskou postelí King

  • klimatizace
  • set na čaj a kávu
  • lednice

3 osoby35 m²klimatizace

Centara Grand at Central Plaza Ladprao Bangkok - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Bazén
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje
  • Restaurace
  • Bar

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 1 let · zdarma

Přistýlka - pro děti od 2 do 11 let

Přistýlka - pro děti od 12 let

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

K zajištění rezervace je nutná platba předem převodem.

Po rezervaci obdržíte instrukce k bankovnímu převodu.

Jazyky
  • anglicky
  • TH
  • čínsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 160/2564

Centara Grand at Central Plaza Ladprao Bangkok na mapě: Bangkok

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Centara Grand at Central Plaza Ladprao Bangkok“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 12:00.

Je u objektu „Centara Grand at Central Plaza Ladprao Bangkok“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Centara Grand at Central Plaza Ladprao Bangkok“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Má Centara Grand at Central Plaza Ladprao Bangkok bazén?

Hosté mohou využívat bazén.

Má Centara Grand at Central Plaza Ladprao Bangkok wellness nebo spa?

Na místě je k dispozici wellness nebo spa.

Pro kolik hostů je Centara Grand at Central Plaza Ladprao Bangkok určen?

Ubytování je určené až pro 4 hosty.

Jak daleko je พหลโยธิน od ubytování „Centara Grand at Central Plaza Ladprao Bangkok“?

พหลโยธิน se nachází 640 m od ubytování.

Jak daleko je od ubytování „Centara Grand at Central Plaza Ladprao Bangkok“ nejbližší letiště?

ท่าอากาศยานดอนเมือง se nachází 11,6 km od ubytování.

Recenze ubytování Centara Grand at Central Plaza Ladprao Bangkok

Průměrné hodnocení z 2 348 recenzí na Booking.com je 8,9/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Centara Grand at Central Plaza Ladprao Bangkok zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleephotelsbangkok.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10