The Park Nine Hotel Srinakarin

Hotel

Bangkok, Thajsko26 Srinakarin 59 Rd., Nongbon, Pravet, Bangkok, 10250

Orientační cena za noc~1 532 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 6 hostů
  • Až 250 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Bazén

Vyberte data a zobrazte ceny

Orientační cena za noc: ~1 532 Kč

  • Prohlížení zdarmaZa prohlížení nabídek nic neplatíte.
  • Bez závazkůSamotným výběrem termínu nic nerezervujete.
  • Poznejte ubytování předemFotografie, vybavení a recenze na jednom místě.
  • Jasné podmínkyPlatební a storno podmínky uvidíte před potvrzením.

Jak zjistit dostupnost ubytování The Park Nine Hotel Srinakarin?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

Odpovídá toto ubytování vašim potřebám?

Může vám vyhovovat, pokud…

  • Pokud si chcete vařit, „Apartmá Superior s 1 ložnicí“ má kuchyň nebo kuchyňský kout.Zobrazit podrobnosti
  • Hledáte více než jednu ložnici? „Apartmá Superior se 3 ložnicemi“ má 3 ložnice.Zobrazit podrobnosti
  • Plánujete prát na místě? V ubytování „Apartmá Superior s 1 ložnicí“ je pračka.Zobrazit podrobnosti

Ověřte před rezervací

O ubytování

The Park Nine Hotel Srinakarin se nachází v obci Bangkok. Venkovní bazén je otevřený po celý rok. K dispozici je bazén se slanou vodou. Hosté mohou využívat fitness centrum a saunu.

„Deluxe Studio Twin Bed“ nabízí 65 m² až pro 3 osoby. „Dvoupodlažní apartmá“ má 250 m² a pojme až 6 osob. Dispozice zahrnuje 3 ložnice. Například: V „Apartmá Superior s 1 ložnicí“ a „Apartmá Deluxe s 1 ložnicí“ můžete využít kuchyň nebo kuchyňský kout a pračku. Ve všech ubytovacích prostorách můžete využívat balkon nebo terasu a vlastní koupelnu. Vybavení kuchyně — Apartmá Superior s 1 ložnicí: varná deska, mikrovlnná trouba, lednice, rychlovarná konvice.

Na místě najdete restauraci. K ubytování patří zahrada a terasa. Budova je vybavena výtahem.

V tomto hotelu je recepce otevřená nepřetržitě. Zavazadla lze nechat v úschovně. Wi-Fi lze využívat bez dalších poplatků. Za parkování na místě se neplatí.

Vzdálenosti k vybraným místům

Pororo Aqua Park2,3 km
Bang Kachao Environmental Protected Area9,1 km
Reunrudee Palace8,4 km
Sri Nakhon Khuean Khan Park9,1 km

Nabídka pokojů

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Co potřebujete?
Další požadavky

Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí platit pro stejnou ubytovací jednotku.

Zadejte hlavní požadavky a porovnejte pokoje v hotelu The Park Nine Hotel Srinakarin. Výsledky vám usnadní výběr. Cenu a dostupnost si ověříte před rezervací. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Praktické otázky před výběrem ubytování

Cenu, dostupnost a podmínky pobytu ověřte v nabídce vybraného ubytování.

Vybavení v každém ubytování

  • Balkon nebo terasa
  • Vlastní koupelna
  • klimatizace
  • fén
  • lednice
  • psací stůl

Deluxe Studio Twin Bed

Studio Superior

Studio Executive

Studio Superior

Apartmá Superior s 1 ložnicí

Apartmá Deluxe s 1 ložnicí

Apartmá Superior se 3 ložnicemi

Apartmá Deluxe se 3 ložnicemi

Dvoupodlažní apartmá

Apartmá Deluxe se 2 ložnicemi

Deluxe 2 Bedroom Suite (King + Twin Bed)

Superior 2 Bedroom Suite (Double King Bed)

Apartmá Superior

The Park Nine Hotel Srinakarin - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Bazén
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje
  • Restaurace
  • Denní úklid

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Pobyt dětí je povolen.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Za parkování na místě se neplatí.

Poplatky a záloha

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 1000 THB. Úhrada: hotovost; při přihlášení. Vrácení: hotovost; při odhlášení.

Děti a přistýlky

Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 1,000.00 THB.

Přistýlka - pro děti od 12 let

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování — původní jazyk

Please note that the residence offers free WiFi access per 1 user per room.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Jazyky
  • anglicky
  • TH
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 157/2562

The Park Nine Hotel Srinakarin na mapě: Bangkok

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Vyžaduje The Park Nine Hotel Srinakarin zálohu?

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 1000 THB. Úhrada: hotovost; při přihlášení. Vrácení: hotovost; při odhlášení.

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v The Park Nine Hotel Srinakarin?

Přihlášení: od 14:00 do 00:00. Odhlášení: do 12:00.

Čím se liší ubytování v The Park Nine Hotel Srinakarin?

Deluxe Studio Twin Bed: až 3 osoby; 65 m²; počet ložnic: 1; Velká manželská postel (velikosti King), Velká manželská postel (velikosti King). Dvoupodlažní apartmá: až 6 osob; 250 m²; počet ložnic: 3; Extra velká postel (velikosti Super King), Extra velká postel (velikosti Super King), Extra velká postel (velikosti Super King). Podívejte se také na podrobnosti o vybavení.

Lze si v ubytování The Park Nine Hotel Srinakarin vařit nebo vyprat?

V některých ubytovacích prostorách je k dispozici kuchyň nebo kuchyňský kout a pračka. Vybavení kuchyně — Apartmá Superior s 1 ložnicí: varná deska, mikrovlnná trouba, lednice, rychlovarná konvice.

Nabízí The Park Nine Hotel Srinakarin parkování a kolik stojí?

Za parkování na místě se neplatí.

Povoluje The Park Nine Hotel Srinakarin domácí zvířata a účtuje příplatek?

Domácí zvířata nejsou povolena.

Má The Park Nine Hotel Srinakarin restauraci?

Na místě je restaurace.

Má The Park Nine Hotel Srinakarin bazén?

Venkovní bazén je otevřený po celý rok. K dispozici je bazén se slanou vodou.

Má The Park Nine Hotel Srinakarin fitness centrum?

Na místě je fitness centrum.

Je recepce v The Park Nine Hotel Srinakarin otevřená nepřetržitě?

Recepce je otevřená nepřetržitě.

The Park Nine Hotel Srinakarin: jak si stojí cena ve srovnání s hotely v destinaci Bangkok?

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s hotely ve stejném městě. Typická cena: polovina hotelů je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: hotely 4★

Typická cena: ~1 293 Kč · toto ubytování: ~1 532 Kč

Dražší než 6 z 10 hotelů 4★ v tomto městě.

Porovnané hotely 4★: 391

Stejný standard a vybavení

Hotely 4★ s fitness centrem a s restaurací: 211

Typická cena: ~1 405 Kč · toto ubytování: ~1 532 Kč

Toto ubytování je o 9 % dražší než typická cena této skupiny.

Za podobnou cenu: ~1 302 Kč – ~1 762 Kč

  • Porovnaná ubytování: 105
  • Lépe hodnocená než toto ubytování: 5
  • S bazénem: 87
  • Se snídaní: 18

Nejlépe hodnocené za tuto cenu: Aster 9 House · 9,7 · ~1 379 Kč

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování.

Recenze ubytování The Park Nine Hotel Srinakarin

Průměrné hodnocení z 1 133 recenzí hostů je 9,1/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O The Park Nine Hotel Srinakarin zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleephotelsbangkok.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10