Shama Lakeview Asoke Bangkok

41 Sukhumvit Soi 16, Sukhumvit Road, 10110 Bangkok, Tajlandia

  • Do 6 osób
  • Do 186 m²
  • Basen
  • Spa lub wellness
 

Shama Lakeview Asoke Bangkok ma średnią ocenę gości 8,4/10 (1 106 opinii). Centrum znajduje się 6,66 km od obiektu. Obiekt oferuje m.in. pokoje rodzinne, centrum fitness oraz restaurację.

Czterogwiazdkowy hotel Shama Lakeview Asoke Bangkok oferuje bezpłatne WiFi oraz odkryty basen, a jego lokalizacja w sercu biznesowej dzielnicy Bangkoku zapewnia łatwy dostęp do najważniejszych punktów miasta. Hotel znajduje się zaledwie 10 minut spacerem od stacji BTS Asoke i stacji MRT Sukhumvit. Do dyspozycji gości jest 429 pokoi z widokiem na miasto lub jezioro.

Obiekt jest dogodnie położony w pobliżu centrum handlowego Terminal 21, które można osiągnąć krótkim spacerem, a także niedaleko Narodowego Centrum Konferencyjnego Queen Sirikit. W bliskiej odległości znajduje się również dzielnica EM District, natomiast do centrum handlowego Emporium można dojechać samochodem w około 11 minut. Lotnisko Suvarnabhumi oddalone jest o około 21 km.

Pokoje są klimatyzowane i wyposażone w część wypoczynkową oraz telewizory satelitarne. Każdy posiada kuchnię lub aneks kuchenny ze sprzętem takim jak mikrofalówka i zmywarka, jadalnię oraz prywatną łazienkę z bezpłatnymi kosmetykami, wanną i suszarką do włosów. Dodatkowe udogodnienia to deska do prasowania i żelazko, sejf na cenne przedmioty, biurko oraz łóżeczka dziecięce dostępne na życzenie.

Goście mogą codziennie korzystać z bufetowego śniadania serwowanego w restauracji na terenie obiektu oraz zamawiać obsługę pokojową. Do dyspozycji jest centrum fitness oraz zaplecze wellness obejmujące saunę i parową łaźnię, na świeżym powietrzu dostępne jest pole mini golfa. Bezpłatny shuttle bus ułatwia przemieszczanie się po mieście, a całodobowa recepcja służy pomocą konsjerża. Dodatkowymi udogodnieniami są przechowalnia bagażu, usługi pralni wraz z możliwością prasowania i czyszczenia chemicznego oraz prywatny parking na miejscu.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~342 zł

Wybór pokoi

Apartament z 3 sypialniami i widokiem na jezioro

Mieści maksymalnie 6 osób i ma 120 m². Wyposażenie: łóżko king-size i zmywarka.

Shama Lakeview Asoke Bangkok - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • parkowanie gratis
  • klimatyzowane pokoje
  • pływalnia
  • pokoje dla rodzin
  • pokoje dla niepalących
  • przyjazne zwierzętom domowym
  • restauracja

Zasady pobytu

Zameldowanie

  • od

Wymeldowanie

  • do

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

W przypadku rezerwacji więcej niż 7 pokoi mogą obowiązywać inne zasady działalności obiektu oraz dodatkowe opłaty.

Przy zameldowaniu wymagany jest ważny dowód tożsamości ze zdjęciem oraz karta kredytowa.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Goście poniżej 18. roku życia mogą zameldować się wyłącznie z rodzicem lub oficjalnym opiekunem.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • Tower A: 115/2566 | Tower B: 114/2566

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Shama Lakeview Asoke Bangkok”?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: do 12:00.

Czy Shama Lakeview Asoke Bangkok oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Shama Lakeview Asoke Bangkok” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Czy Shama Lakeview Asoke Bangkok ma basen?

Goście mają dostęp do basenu.

Czy Shama Lakeview Asoke Bangkok oferuje spa lub centrum wellness?

Na miejscu dostępne są udogodnienia spa lub wellness.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Shama Lakeview Asoke Bangkok”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 6 osób.

Czy Shama Lakeview Asoke Bangkok ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu działa restauracja.

Czy Shama Lakeview Asoke Bangkok ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Shama Lakeview Asoke Bangkok na mapie: Bangkok

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Shama Lakeview Asoke Bangkok

Średnia ocena z 1 106 opinii na Booking.com to 8,4/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Shama Lakeview Asoke Bangkok. Dodaj swoją na sleephotelsbangkok.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10