Pullman Bangkok Hotel G

188 Silom Road, Bangrak, 10500 Bangkok, Thajsko

  • Až pro 4 hosty
  • Až 77 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Bazén

Pullman Bangkok Hotel G ve městě Bangkok nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a fitness centrum. Od ubytování dělí místo „วังประมวล“ 530 m. Místo „พื้นที่คุ้มครองสิ่งแวดล้อมบางกะเจ้า“ leží 6,6 km od ubytování.

Největší plocha činí 77 m². Pokoje mohou zahrnovat jednu ložnici. V jednom pokoji se mohou ubytovat nejvýše čtyři osoby. Vybavení některých pokojů zahrnuje vlastní koupelnu a klimatizaci. Zázemí zahrnuje bazén, wellness centrum a parkoviště.

Vzdálenosti k vybraným místům

สวนงู สถานเสาวภา1,1 km
สวนลุมพินี1,8 km
อาสนวิหารอัสสัมชัญ1,2 km
อุทยาน 100 ปี จุฬาลงกรณ์มหาวิทยาลัย1,5 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~2 206 Kč

Jak zjistit dostupnost ubytování Pullman Bangkok Hotel G?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

Nabídka pokojů

G suite with Lounge Access and Double Bed

  • vlastní koupelna
  • výhled na město
  • klimatizace

4 osoby77 m²vlastní koupelna

Pullman Bangkok Hotel G - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Bazén
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje
  • Restaurace
  • Letištní transfer

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 4 let · zdarma

Přistýlka - pro děti od 0 let

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Jazyky
  • anglicky
  • francouzsky
  • TH
  • čínsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Pullman Bangkok Hotel G na mapě: Bangkok

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Pullman Bangkok Hotel G“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 12:00.

Je u objektu „Pullman Bangkok Hotel G“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Pullman Bangkok Hotel G“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Má Pullman Bangkok Hotel G bazén?

Hosté mohou využívat bazén.

Má Pullman Bangkok Hotel G wellness nebo spa?

Na místě je k dispozici wellness nebo spa.

Pro kolik hostů je Pullman Bangkok Hotel G určen?

Ubytování je určené až pro 4 hosty.

Jak daleko je ช่องนนทรี od ubytování „Pullman Bangkok Hotel G“?

ช่องนนทรี se nachází 430 m od ubytování.

Jak daleko je od ubytování „Pullman Bangkok Hotel G“ nejbližší letiště?

ท่าอากาศยานสุวรรณภูมิ se nachází 24,7 km od ubytování.

Recenze ubytování Pullman Bangkok Hotel G

Průměrné hodnocení z 1 952 recenzí na Booking.com je 8,1/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Pullman Bangkok Hotel G zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleephotelsbangkok.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10