Natee Hostel

Hostel

Bangkok, Thajsko39/11-12 Soi Phetchburi 15, Phetchburi Road, Rajtaevee, Bangkok T, 10400

Orientační cena za noc pro 2 osoby~1 972 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 12 hostů
  • Až 25 m²
  • Ložnice: 1

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~1 972 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O hostelu

Ubytování Natee Hostel najdete v lokalitě Bangkok. Některé pokoje mají sdílenou koupelnu.

K dispozici máte terasu.

Všechny pokoje mají fén a klimatizaci. Některé mají také vlastní koupelnu. V některých pokojích máte výhled na město.

K místu „Suan Pakkad Palace“ je od ubytování 380 m. Používání Wi-Fi není zpoplatněno. Zavazadla lze nechat v úschovně.

Vzdálenosti k vybraným místům

Nákupní centrum Gaysorn Village1,3 km
SEA LIFE Bangkok Ocean World1,5 km
Nákupní centrum Siam Paragon1,7 km
Central Embassy2,1 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento hostel vašim potřebám?

Možnosti ubytování

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPosteleVlastní koupelna
Postel v 10lůžkovém smíšeném společném pokoji125 m²Lůžko na patrové posteli-
Postel v 6lůžkovém společném pokoji114 m²Lůžko na patrové posteli-
Samostatná postel ve společném pokoji pro ženy125 m²Lůžko na patrové posteliAno
Postel ve 4lůžkovém smíšeném společném pokoji · 9 m²19 m²Lůžko na patrové posteli-
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a sdílenou koupelnou314 m²Manželská postel-
Zobrazit další (6)Zobrazit méně
Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPosteleVlastní koupelna
Třílůžkový pokoj Basic se sdílenou koupelnou.318 m²Samostatná postel, Manželská postel-
Rodinný pokoj se sdílenou koupelnou414 m²2 × Lůžko na patrové posteli, Velká manželská postel (velikosti King)-
Smíšený společný pokoj1225 m²12 × Lůžko na patrové posteli-
Postel ve 4lůžkovém smíšeném společném pokoji · 12 m²112 m²Lůžko na patrové posteliAno
Private Dormitory for 4 with Bathroom412 m²4 × Lůžko na patrové posteliAno
Private Dormitory for 5 with Bathroom525 m²5 × Lůžko na patrové posteliAno

„-“ znamená nepotvrzenou informaci, nikoli chybějící vybavení.

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Vyberte počet hostů a požadované vybavení a porovnejte pokoje v hostelu Natee Hostel. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat
Praktické otázky před výběrem ubytování

Vybavení v každém ubytování

  • klimatizace
  • ručníky
  • fén

Postel v 10lůžkovém smíšeném společném pokoji

▾

Postel v 6lůžkovém společném pokoji

▾

Samostatná postel ve společném pokoji pro ženy

▾

Postel ve 4lůžkovém smíšeném společném pokoji · 9 m²

▾

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a sdílenou koupelnou

▾

Třílůžkový pokoj Basic se sdílenou koupelnou.

▾

Rodinný pokoj se sdílenou koupelnou

▾

Smíšený společný pokoj

▾

Postel ve 4lůžkovém smíšeném společném pokoji · 12 m²

▾

Private Dormitory for 4 with Bathroom

▾

Private Dormitory for 5 with Bathroom

▾

Natee Hostel - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Denní úklid
  • Terasa
  • Úschova zavazadel
  • Služba praní

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Hosté mladší 18 let se mohou přihlásit pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Poplatky a záloha

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 200 THB. Úhrada: hotovost; při přihlášení. Vrácení: hotovost; při odhlášení.

Před příjezdem je vyžadována platba předem bankovním převodem.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

K zajištění rezervace je nutná platba předem převodem.

Po rezervaci obdržíte instrukce k bankovnímu převodu.

Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Jazyky
  • anglicky
  • thajština
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Phaya Thai“ od ubytování „Natee Hostel“?

Železniční stanice „Phaya Thai“ se nachází 430 m vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Don Mueang International Airport“ od ubytování „Natee Hostel“?

Don Mueang International Airport se nachází 19,2 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 44 recenzí hostů je 5,6/10 . Přečtěte si recenze hostelu Natee Hostel nebo přidejte vlastní.

Wan02 - 2024
7/10
★★★★☆

Pro cestu s omezeným rozpočtem to bylo vhodné řešení. Personál byl přátelský a vstup i odchod z budovy probíhal jednoduše jen mávnutím, což je chytré. Navíc cesta pěšky na noční trh Pratunam i k dalším kavárnám a obchodům nebyla příliš dlouhá.

ℹ) Recenze Natee Hostel nevyjadřují stanovisko sleephotelsbangkok.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Natee Hostel - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování bez uvedeného standardu

Toto ubytování
~1 972 Kč
Typická cena
~619 Kč

Dražší než 10 z 10 ubytování bez uvedeného standardu v tomto městě.

Porovnané ubytování bez uvedeného standardu: 344

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~1 972 Kč
Typická cena
~667 Kč

Toto ubytování je o 196 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování bez uvedeného standardu s rodinnými pokoji: 147

Za podobnou cenu

~1 676 Kč – ~2 268 Kč

  • Porovnaná ubytování 52
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 48
  • S bazénem 42
  • Se snídaní 13

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Daraya Boutique Hotel

9,1/10 ~1 948 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování.