Golden Tulip Sovereign Hotel Bangkok

92 Soi Saengcham, Rama 9 Road, Huaykwang, 10310 Bangkok, Thajsko

  • Až pro 4 hosty
  • Až 148 m²
  • Bazén
  • Wellness nebo spa

Golden Tulip Sovereign Hotel Bangkok má průměrné hodnocení hostů 8,6/10 (75 hodnocení). Ubytování leží 7,19 km od centra. Ubytování nabízí mimo jiné bazén, parkování a bezplatné Wi-Fi.

Čtyřhvězdičkový hotel Golden Tulip Sovereign Bangkok nabízí 104 pokojů, venkovní bazén a wellness centrum se saunou. Nachází se naproti nákupnímu centru Show DC a hosté zde mají zdarma Wi-Fi i bezplatnou kyvadlovou dopravu do oblíbených nákupních oblastí.

Hotel je vzdálen jen pět minut pěšky od nemocnice Rama 9 a patnáct minut chůze od stanice metra Rama 9 MRT. Stanice Asok BTS a Nana BTS Skytrain jsou ve vzdálenosti do 2 km, zatímco velkoobchodní trh Pratunam leží přibližně 3,5 km daleko. Letiště Suvarnabhumi je dostupné autem za zhruba 20 minut.

Všechny pokoje mají klimatizaci, kabelovou televizi, minibar, kuchyňský kout na přípravu čaje a kávy i posezení s pohovkami. Prostorné koupelny obložené mramorem disponují vanou i sprchovým koutem a doplňují je bezplatné toaletní potřeby včetně županů, pantoflí, šamponu, kondicionéru, mýdla a fénu. Kromě toho jsou k dispozici sejfy na cennosti, žehličky s žehlícími prkny či budíky nebo probouzecí služby.

Hosté mohou vybírat ze čtyř restaurací - Fook Yuan Restaurant nabízí kantonskou kuchyni a Tubtim Siam Restaurant tradiční thajská jídla. Sky Lounge poskytuje nápoje a občerstvení s panoramatickým výhledem na město. Wellness zahrnuje celoroční venkovní střešní bazén s přilehlým pool barem, saunu i masáže ve spa centru. Pro sportovní aktivity slouží plně vybavené fitness centrum. Recepce zajišťuje služby concierge i úschovu zavazadel. K dispozici je také parkování včetně garážových míst.

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~2 059 Kč

Nabídka pokojů

Pokoj Deluxe s manželskou postelí King

  • vlastní koupelna
  • výhled na město
  • klimatizace

3 osoby37 m²vlastní koupelna

Golden Tulip Sovereign Hotel Bangkok - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Bezplatné parkování
  • Klimatizované pokoje
  • Plavecký bazén
  • všechny prostory nekuřácké
  • restaurace
  • bar
  • Každodenní úklid

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd
OdjezdDo

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 0105558169639
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Golden Tulip Sovereign Hotel Bangkok“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 11:30.

Je u objektu „Golden Tulip Sovereign Hotel Bangkok“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Golden Tulip Sovereign Hotel Bangkok“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Má Golden Tulip Sovereign Hotel Bangkok bazén?

Hosté mohou využívat bazén.

Má Golden Tulip Sovereign Hotel Bangkok wellness nebo spa?

Na místě je k dispozici wellness nebo spa.

Pro kolik hostů je Golden Tulip Sovereign Hotel Bangkok určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 4 hosty.

Má Golden Tulip Sovereign Hotel Bangkok restauraci nebo nabízí snídani?

V ubytování je restaurace.

Kde se nachází Golden Tulip Sovereign Hotel Bangkok?

Ubytování se nachází ve městě Bangkok.

Golden Tulip Sovereign Hotel Bangkok na mapě: Bangkok

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Golden Tulip Sovereign Hotel Bangkok

Průměrné hodnocení z 75 recenzí na Booking.com je 8,6/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Lisda 07 - 2025
10/10

Byl to skvělý pobyt s opravdu vřelou a zároveň velmi profesionální pohostinností. Personál byl vstřícný a odvedl výbornou práci, stejně jako obsluha i catering. Snídaně byla skvělá, jen jsme měli dojem, že by ji šlo ještě vylepšit širším výběrem sýrů.

ℹ) Recenze Golden Tulip Sovereign Hotel Bangkok nevyjadřují stanovisko sleephotelsbangkok.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10